Servis objednávejte na info.koex@gmail.com.

Ortlieb Back roller Classic - červené zadní brašny

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Nejčastěji používané a nejoblíbenější 100% voděodolné zadní brašny pro nejnáročnější cestovatele. Popruh přes rameno, rolovací vodotěsné zavírání, vnitřní organizér. 5 letá záruka a obrovská odolnost. QL2 systém uchycení na nosič. Červená barva.

Objem: 40 litrů / pár
Systém zavírání: rolovací
Hmotnost: 1900g
Výška brašny: 42 cm

Dostupnost Do 48 hodin.
3 221 Kč    
Značka Ortlieb brašny
Kategorie na nosič
 

Přední a zadní vodotěsné brašny od Ortliebu jsou naprostou klasikou mezi dálkovými cyklisty. Profíci z oboru si cení především funkčního a odolného systému zavěšení brašen po bocích kola, a protože na dlouhých cestách je důležitá úspora každého gramu, vyzdvihují také nízkou hmotnost modelu na zadní nosič Back-Roller.

Vůbec nezáleží na tom, jestli se jedete projet po šumavských hvozdech, nebo se chcete pustit do brazilských deštných pralesů. Odolný materiál v kombinaci s 3D svařováním spojů zaručuje obrovskou odolnost, která byla potvrzena nejen v laboratořích, ale především stovkami tisíci ujetých kilometrů na světových silnicích i mimo ně. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu před vodou a přitom je tak jednoduchý na otevření, že všechno máte rychle po ruce.

Objem: 40 litrů / pár
Systém zavírání: rolovací
Hmotnost: 1900g

- Popruh přes rameno
- Velké reflexní plochy
- Vnitřní kapsa
- QL2 systém uchycení na nosič

Výška brašny: 42 cm

 

Kombinace Back-roller a Rack Pack


ORTLIEB QL2-System


 
Používáme soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.