27. A 28.9. ZAVŘENO

Interflon Lube TF Bike 50ml

 
Tip Kola Podolí doporučuje Efekt lupa
 

Jedinečné mazivo na váš řetěz. Maže, ale zároveň i čistí. Nevěříte? Vyzkoušejte. Také jsme nevěřili, ale uvěřili. Nyní v praktičtějším polovičním balení 50 ml.

Dostupnost Do 48 hodin.
199 Kč    
Značka Interflon
Kategorie Mytí a mazání
 

Není mastný = nelepí na sebe nečistoty

Odpuzuje vodu = univerzální mazání do sucha i do mokra

Popis od nás (po otestování):

Je důležité řetěz před prvním použitím vyčistit a nechat - ideálně pár hodin - vytěkat čistící prostředek. Poté nanést Interflon, vyčkat 10 minut a stáhnout hadrem. Nanést podruhé a můžete vyrazit. Po jízdě řetěz opět stáhnout hadrem a znovu namazat. Poté mažete, v závistlosti na podmínkách, jednou za 300-400 km, což je výrazně menší četnost, než u většiny "suchých" maziv. Řetěz už nebudete muset nikdy čistit od ohavného šmíru a jiných nečistot. Prodlužuje životnost řetězu.

Popis od výrobce:

Silně penetrující mazací olej s MicPol® pro mazání s dlouhodobým účinkem. Použití při teplotách od -43°C do 170°C. Řetězy mazané mazivem Interflon Lube TF nadále běží hladce i potom, co vrstva maziva na vnějšku zmizela. Po namazání vytvoří suchý film, na který se nelepí žádný prach. Při pravidelném mazání řetězů olejem Interflon Lube TF se trvanlivost řetězů může až pětkrát prodloužit.

Vytvoří velice odolný, nemastný mazací film, který eliminuje kontakt pohybujících se částí. Snáší vysoké tlaky, nevymývá se, eliminuje stick slip a nepojímá do sebe prach a nečistoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Používáme soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.