27. A 28.9. ZAVŘENO

Muc-Off Bike Cleaner

 
Tip Efekt lupa
 

Univerzální čistící prostředek s rozprašovačem na všechny části kola založený na Nano Technologii,  plně biologicky odbouratelný. Obsahuje antikorozivní přísady, které ochraňují kovové části již v průběhu mytí. Je bezpečný i při použití i na citlivé materiály jako jsou kov, elox, chrom, titan, lak, carbon, plast, guma. Vhodný k mytí brzdového systému. 

Dostupnost Skladem
295 Kč    
Značka Muc-Off
Kategorie Mytí a mazání
 

Muc-Off Bike Cleaner je zásaditý a jelikož neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít na všechny materiály, z kterých jsou dnes vyráběny moderní motocykly, kola nebo automobily. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým! Muc-Off Bike Cleaner je vynikající na nečistoty biologického původu jako jsou mušky, prach, bahno.

Aplikace:
Muc-Off Bike Cleaner stačí pomocí rozprašovače aplikovat, nechat několik minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale žádný problém nevzniká ani při působení mnohem delším, řádově v desítkách minut. Protože Bike Cleaner není v žádném ohledu agresivní, netřeba se obávat takových nepříjemností, jakými jsou vyžírání laku, křehnutí plastů atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Používáme soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.